bm language english language
W3C Mode :
iconiconiconicon icon    increase text decrease text default text
     
 
 
 
     
Contact Us
 
Officer / Staff

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Datuk Mohd Zuki Bin Ali Setiausaha Persekutuan Sarawak 082244077
10
zuki@supsrwk.gov.my
icon
Puan Aidasuraya Binti Bujang Seran S/U PEJ. N32 082244077(DL) 082243332(FAKS)
11
aida@supsrwk.gov.my
icon
Encik Mohd Saiful Sungkih Bin Abdullah Timbalan Setiausaha Persekutuan Sarawak M54 082-255021
14
sungkih@supsrwk.gov.my
icon
Puan Sofia Anne Binti Sabri S/U Pej. N27 082255021(DL) 082419452(FAKS)
14
sofia@supsrwk.gov.my
icon


Unit Pentadbiran (Bahagian Khidmat Pengurusan)


Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
- -
admin@supsrwk.gov.my
Cik Vicki Christine Anak Vincent Ahang PSU (P) M41 082-416193
20
vicki.christine@supsrwk.gov.my
Encik Wan Zairul Bin Wan Zin PPT (P) N27 082-245769
19
wanzairul@supsrwk.gov.my
icon
Puan Haminah Binti Mohamad Taib PT (P/O) N17 082-233401
64
haminah@supsrwk.gov.my
icon
Encik Abang Hailjal Bin Abang Saffian PT (P/O) N17 082-255271
22
ahbas@supsrwk.gov.my
icon
Puan Coeshela Ranged Pembantu Perpustakaan S17 082-257409
57
coeshela@supsrwk.gov.my
icon
Encik Ahmad Fuad Bin Kadis PK H11 082-417733
27
fuad@supsrwk.gov.my
icon
Encik Joanie Anak Naeng PK H11 082-255093
25
joanie@supsrwk.gov.my
icon
Encik Awgku Ishamuddin Bin Awg Ibrahim PO N11 082-255154
27
ishamuddin@supsrwk.gov.my
icon
Encik Mohamad Nazri Bin Norolalam PK H11 082-417733
27
nazri@supsrwk.gov.my
icon
Cik Nurfazalina Binti Saad PA H11 082-417733
12
nurfazalina@supsrwk.gov.my
icon
Encik Rahmad Sadikin Bin Sabari PK H11 082-417733
27
sadikin@supsrwk.gov.my
icon
Encik Abdul Sharfiq Bin Ahmad Zaidi PO N11 082-417733
57
sharfiq@supsrwk.gov.my


Unit Pembangunan Sumber Manusia (Bahagian Khidmat Pengurusan)


Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Encik Wazi Bin Seman PSU (KP) M44 082-245764
18
wazi@supsrwk.gov.my
icon
Cik Pelangi Binti Haji Sidi PPT N32 082-232945
62
pelangi_sidi@supsrwk.gov.my
icon
Cik Faridah Binti Fadzil PT (P/O) N17 082-255093
25
faridah@supsrwk.gov.my
icon


Unit Perhubungan Awam (Bahagian Khidmat Pengurusan)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Kosong PPP S27 082-255028
17
icon
Puan Norhayati Binti Masri PT (P/O) N17 082-424432
21
norhayati@supsrwk.gov.my
icon


Unit Inovasi (Bahagian Khidmat Pengurusan)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Encik Kamaruddin Bin Basri PPTM F29 082-255164
30
kamaruddin@supsrwk.gov.my
icon
Encik Mohd Shakri Bin Johari J/K FT17 082-255181
32
shakri@supsrwk.gov.my
icon
Puan Hellan Anak Reto PT (P/O) N17 082-255348
23
hellan@supsrwk.gov.my
icon


Unit Kewangan (Bahagian Khidmat Pengurusan)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
- -
kew@supsrwk.gov.my
Puan Faridah Binti Mohamad Othman PSU (KEW) M44 082-239743
39
faridah.mohamad@supsrwk.gov.my
icon
Puan Norlizawati Binti Bolhassan PT W22 082-255348
29
norlizawati@supsrwk.gov.my
icon
Encik Chew Chien Yee PEM. AKTAN W17 082-255344
42
chew@supsrwk.gov.my
icon
Jeanifer Anak Naeh PT (P/O) N17 082-230797
60
jeanifer@supsrwk.gov.my
Encik Taufiqul Hakim Mok Abdullah PT (P/O) N17 082-255293
41
taufiqul@supsrwk.gov.my
icon


Bahagian Pembangunan Dan Pengurusan Harta

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Puan Lavinia Clarissa Anak Jusueb KPSU M48
55
lavinia@supsrwk.gov.my
Puan Dayang Noorfaezah Binti Awang Bakar S/U Pej. N17 082255407(DL) 082239742(FAKS)
55
dayang@supsrwk.gov.my
icon


Unit Pengurusan Harta Dan Aset (Bahagian Pembangunan Dan Pengurusan Harta)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Puan Cynthia Benedict Poris PSU (A) M44 082-255273
47
cynthia@supsrwk.gov.my
icon
Encik Azlan Bin Kasah J/A J29 082-255350
61
azlan@supsrwk.gov.my
icon
Encik Mohd Yasrie Bin Mohd Yahya J/A J29 082-255162
50
yasrie.yahya@supsrwk.gov.my
Voon Boon Syn ,(BBS) PTK (A) N22 082-255379
15
voonbs@supsrwk.gov.my
icon
Dayang Farida Binti Awang Maliki PT (P/O) N17 082-255271
37
dayang.farida@supsrwk.gov.my
Encik Lawrence Anak Teresa Rogers PT (P/O) N17 082-255036
49
lawrence.teresa@supsrwk.gov.my


Unit Pembangunan (Bahagian Pembangunan Dan Pengurusan Harta)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Puan Julia Binti Johari PSU (B) M44 082-255349
46
julia@supsrwk.gov.my
icon
Encik Fhaizulhaffeq Bin Amit PPT N27 082-259741
45
fhaizul@supsrwk.gov.my
icon
Puan Noraisah Binti Hazimi PT (P/O) N17 082-255402
52
noraisah@supsrwk.gov.my
icon

 
All Rights Reserved © 2016 Sarawak Federal Secretary Office
 
edge   edge