bm language english language
W3C Mode :
iconiconiconicon icon    increase text decrease text default text
     
 
 
 
     
Contact Us
 
Officer / Staff

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Datuk Haji Md Yahaya Bin Basimin Setiausaha Persekutuan Sarawak 082244077
10
yahaya@supsrwk.gov.my
icon
Puan Aidasuraya Binti Bujang Seran S/U PEJ. N28 082244077(DL) 082243332(FAKS)
11
aida@supsrwk.gov.my
icon
Mohd Saiful Sungkih Bin Abdullah Timbalan Setiausaha Persekutuan Sarawak M54 082-255021
14
sungkih@supsrwk.gov.my
icon
Puan Sofia Anne Binti Sabri S/U Pej. N27 082255021(DL) 082419452(FAKS)
14
sofia@supsrwk.gov.my
icon


Unit Pentadbiran (Bahagian Khidmat Pengurusan)


Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
- -
admin@supsrwk.gov.my
Puan Faridah Binti Mohamad Othman PSU (P) M41 082-416193
20
faridah.mohamad@supsrwk.gov.my
Encik Wan Zairul Bin Wan Zin PPT (P) N27 082-245769
19
wanzairul@supsrwk.gov.my
icon
En. Voon Boon Syn (B.B.S) PTK N22 (KUP) 082-241199
13
voonbs@supsrwk.gov.my
icon
En. Grey Anak Duda PT (P/O) N17 082-255271
22
grey@supsrwk.gov.my
icon
kosong PT (P/O) N17 (KONTRAK) 082-257409
57
En. Ahmad Fuad Bin Kadis PK H11 082-417733
27
fuad@supsrwk.gov.my
icon
En. Joanie Anak Naeng PK H11 082-255093
25
joanie@supsrwk.gov.my
icon
En. Mohamad Nazri Bin Norolalam PK R11 082-417733
27
nazri@supsrwk.gov.my
icon
En. Awgku Ishamuddin Bin Awg Ibrahim PO N11 082-255154
27
ishamuddin@supsrwk.gov.my
icon
En. Mohidin Bin Sli PO H11 082-417733
27
mohidin@supsrwk.gov.my
icon
Cik Nurfazalina Binti Saad PA H11 082-417733
12
nurfazalina@supsrwk.gov.my
icon
En.Rahmad Sadikin Bin Sabari PK R3 (KONTRAK) 082-417733
27
sadikin@supsrwk.gov.my
icon


Unit Pembangunan Sumber Manusia (Bahagian Khidmat Pengurusan)


Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Puan Roslinda Hanim Binti Mohd Yusoff PSU (KP) M44 082-245764
18
roslinda@supsrwk.gov.my
icon
En. Matthew An'yan Ak Jawa PPT N32 082-232945
62
matthew@supsrwk.gov.my
icon
Cik Faridah Binti Fadzil PT (P/O) N17 082-255093
25
faridah@supsrwk.gov.my
icon


Unit Perhubungan Awam (Bahagian Khidmat Pengurusan)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
En. Idris Bin Hassan PPP S27 082-255028
17
idris@supsrwk.gov.my
icon
Puan Haminah Binti Mohamad Taib PT (P/O) N17 082-424432
21
haminah@supsrwk.gov.my
icon


Unit Inovasi (Bahagian Khidmat Pengurusan)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
En. Kamaruddin Bin Basri PPTM F29 082-255164
30
kamaruddin@supsrwk.gov.my
icon
En. Mohd Shakri Bin Johari J/K FT17 082-255181
32
shakri@supsrwk.gov.my
icon
Puan Hellan Anak Reto PT (P/O) N17 082-255348
43
hellan@supsrwk.gov.my
icon


Unit Kewangan (Bahagian Khidmat Pengurusan)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
- -
kew@supsrwk.gov.my
En. Wazi Bin Seman PSU (KEW) M41 082-239743
39
wazi@supsrwk.gov.my
icon
Puan Maria Ak Munyen PT W22 082-255348
29
maria@supsrwk.gov.my
icon
En. Chew Chien Yee PEM. AKTAN W17 082-255344
42
chew@supsrwk.gov.my
En. Mohamad Najib Bin Mohamad Ismail PT (P/O) N17 082-230797
60
najib@supsrwk.gov.my
icon
En. Taufiqul Hakim Mok Abdullah PT (P/O) N17 082-255293
41
taufiqul@supsrwk.gov.my


Bahagian Pembangunan Dan Pengurusan Harta

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Lavinia Clarissa Anak Jusueb KPSU M48
55
lavinia@supsrwk.gov.my
Puan Dayang Noorfaezah Binti Awang Bakar S/U Pej. N27 082255407(DL) 082239742(FAKS)
55
dayang@supsrwk.gov.my
icon


Unit Pengurusan Harta Dan Aset (Bahagian Pembangunan Dan Pengurusan Harta)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Puan Cynthia Benedict Poris PSU (A) M44 082-255273
47
cynthia@supsrwk.gov.my
icon
En. Mohd Yasrie Bin Mohd Yahya J/A J29 082-255162
50
yasrie.yahya@supsrwk.gov.my
En. Azlan Bin Kasah J/A J29 082-255350
61
azlan@supsrwk.gov.my
icon
En. Hassim Bin Hj. Bustaman (P.P.T) PTK (A) N22 082-255379
15
hassim@supsrwk.gov.my
icon
Puan Norhayati Binti Masri PT (P/O) N17 082-255271
37
norhayati@supsrwk.gov.my
icon
Pn. Azlina Binti Makdam PT (P/O) N17 082-255036
49
azlina@supsrwk.gov.my
icon


Unit Pembangunan (Bahagian Pembangunan Dan Pengurusan Harta)

Name Designation Directline
Ext
Email
Photo
Puan Julia Binti Johari PSU (B) M41 082-255349
46
julia@supsrwk.gov.my
Cik Afidah Binti Sulong PEG. TAD. N41 (SPS) 082-255391
51
afidah@supsrwk.gov.my
icon
Kosong PPT N27 082-259741
45
Pn. Noraisah Binti Hazimi PT (P/O) N17 082-255402
52
noraisah@supsrwk.gov.my
icon

 
All Rights Reserved © 2014 Sarawak Federal Secretary Office
 
edge   edge